Čokolády podľa značky

Aktívne filtre

Knoppers tyčinka

Knoppers tyčinka

Cena 0,70 €

Ak ti chutí Knoppers keksík, tak je tu absolútna novinka, Knoppers tyčinka. Ten skvelý chutný keksík obalený v mliečnej čokoláde je to pravé na poobedné mlsanie. Hmotnosť 40g.

Maltesers 37g

Maltesers 37g

Cena 0,99 €

Obľúbená anglická dobrota značky Maltesers konečne dorazila aj na Slovensko. Ľahké chrumkavé medové guľôčky obalené v mliečnej čokoláde zachutia každému.

Reese’s cups 51g

Reese’s cups 51g

Cena 1,60 €

Reeses košíčky z arašidovej nátierky (48%) v čokoládovej poleve (52%) Zloženie:Mliečna čokoládová poleva (52%) [cukor*, kakaové maslo, kakaová hmota sušené odtučnené mlieko, mliečny tuk, laktóza {mlieko}; emulgátory (sójový lecitín* (E322), (E476)], arašidová nátierka (45%) (arašidy; cukor*, dextróza, jedlá soľ, antioxidant (E319), regulártor kyslosti...

LYRA Tyčinka horká nugát 40g

LYRA Tyčinka horká nugát 40g

Cena 2,40 €

Prvá tyčinka, z ktorej nemusíte odhrýzať. Jednoducho si stačí vložiť do úst štyri samostatné kúsky jeden po druhom a o zvyšok sa nestarať. Tyčinka Dark nugát je ako bonbón, pri ktorom je nugátový krém obalený v horkej čokoláde, lenže bonbóny sú štyri. To aby ste sa mohli s tyčinkou podeliť a ostalo aj vám.

LYRA Tyčinka horká kokos 40g

LYRA Tyčinka horká kokos 40g

Cena 2,40 €

Prvá tyčinka, z ktorej nemusíte odhrýzať. Jednoducho si stačí vložiť do úst štyri samostatné kúsky jeden po druhom a o zvyšok sa nestarať. Tyčinka Dark kokos je ako bonbón, pri ktorom je kokosová náplň obalená v horkej čokoláde, lenže bonbóny sú štyri. To aby ste sa mohli s tyčinkou podeliť a ostalo aj vám.

Reese’s Minis 70g

Reese’s Minis 70g

Cena 2,50 €

Reeses mini košíčky z arašidovej nátierky v čokoládovej poleve 70g Zloženie: Mliečna čokoláda (cukor; kakaové maslo; čokoláda; odtučnené mlieko; mliečny tuk; laktóza (mlieko); emulgátory (sójový lecitín (E322), (E476)); arašidy; cukor; dextróza; obsahuje 2% alebo viac: kakaové maslo, hydrogenovaný rastlinný olej (olej z palmových jadier a palmový olej);...

Flipz praclíky biele 90g

Flipz praclíky biele 90g

Cena 2,50 €

Slané Flipz praclíky zaliate v poleve z bieleho fondánu Predstavujeme Vám jeden z najväčších vynálezov ľudstva: Flipz! Slané chrumkavé praclíky obalené v poleve z bieleho fondánu si určite zamilujete hneď po prvom súste. ZLOŽENIE: Poleva s príchuťou bieleho fondánu 66% (cukor, rastlinný tuk (palmový), sušené odstredené mlieko, sušené plnotučné mlieko,...

Flipz praclíky mliečne 90g

Flipz praclíky mliečne 90g

Cena 2,50 €

Slané  Flipz praclíky zaliate v mliečnej čokoláde Predstavujeme Vám jeden z najväčších vynálezov ľudstva: Flipz! Slané chrumkavé praclíky obalené v lahodne krémovej mliečnej čokoláde si určite zamilujete hneď po prvom súste.