Kapsule Nespresso Originálne

Aktívne filtre

Nespresso Arpeggio

Nespresso Arpeggio

Cena 4,90 €

Názov sám o sebe hovorí, že je to Stredomoria zmes par excellence, je so silným charakterom, intenzívne telo a dlhodobá a vynikajúca chuť. Jeho hustá a krémová pena zostáva do posledného dúšku. Intenzita 9. 10ks.

Nespresso Cosi

Nespresso Cosi

Cena 4,90 €

Cosi je predovšetkým zmesou pre milovníkov silného espresso, ktorí hľadajú jemnost, mäkkú a krémovú penu a osviežujúcu kyslosť citrusových poznámky. Intenzita 3. 10ks.

Nespresso Kazaar

Nespresso Kazaar

Cena 5,30 €

Zatial najsilnejšia káva Nespresso s intenzitou 12!  Je zmesou 2 druhov káva Robusta - brazílskej a guatemalskej, a oddelene pražených zŕn Arabica. Mimoriadnu intenzitu káve dodáva práve Robusta odrody ‘Conillon’ z Brazílie. Plné a krémové telo je doplnené výraznou hosrkosťou tónou korenia. Ideálna pre Ristretto alebo Espresso. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

Nespresso Arpeggio...

Nespresso Arpeggio Decaffeinato

Cena 5,30 €

Teraz BEZ KOFEÍNU. Názov sám o sebe hovorí, že je to Stredomoria zmes par excellence, je so silným charakterom, intenzívne telo a dlhodobá a vynikajúca chuť. Jeho hustá a krémová pena zostáva do posledného dúšku. Intenzita 9. 10ks.

Nespresso Ristretto...

Nespresso Ristretto Decaffeinato

Cena 5,30 €

Nástupca Decaffeinato Intenso. Silné a kontrastné. Ristretto Decaffeinato má rovnako silný charakter a kontrastné chutě, které poznáte a máte radi u zmesi Ristretto. Výsledkom rafinovaného spojenia nejlepších latinskoamerických a východoafrických Arabik s málom Robusty je silno pražená káva s jemným ovocným nádychom. Intenzita 10. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

Nespresso Envivo Lungo

Nespresso Envivo Lungo

Cena 5,30 €

Dlhé a intenzívne. toto lungo bolo vytvorené ako povzbudzujúca ranná káva. Ide o silno praženú kávu arabiky z Indie a robusty z Mexika. Má silné a plné telo podporené tónmi perníku a vôňou lesa. Intenzita 9. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

Nespresso Vivalto Lungo

Nespresso Vivalto Lungo

Cena 5,30 €

Vivanto Lungo je zmes, ktorá je vyrovnaná a komplexná predovšetkým vďaka oddelenému praženiu juhoafrických a východoafrických káv Arabica, ktoré kombinujú arómu z praženia a jemné kvetinové tóny. Intenzita 4.

Nespresso Linizio Lungo

Nespresso Linizio Lungo

Cena 5,30 €

Namiesto Finezzo Lungo. Delikátne zasnúbenie kávy Arabica z Južnej, Severnej a Strednej Ameriky.  Zrná sú pražené jemným a šetrným spôsobom. Linizio Lungo je veľmi aromatická káva so známkami jasmínu. Intenzita 3.

Nespresso Scuro

Nespresso Scuro

Cena 5,50 €

Zmes Scuro je inširovaná baristami z Melbourne. Hľadáte perfektnú rovnováhu medzi kávou a mliekom? Vychutnajte si vôňu lahodnej kávy vďaka sladkosti mlieka s kávou Scuro z radu BARISTA CREATIONS. Stačí pridať mlieko a pražená, cereálne a orieškové tóny budú vo Vašej šálke priamo svietiť v dokonalom spojení s mliekom. Intenzita 8. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

Nespresso Corto

Nespresso Corto

Cena 5,50 €

Pri tvorení tejto zmesi sme sa inšpirovali chuťou dotmava upraženej kávy s hutnou konzistenciou, ktorou sa preslávili španielski baristi. Túžite po robustnej káve s malým nádychom sladkosti? Skúste dúšok kávy Corto z radu BARISTA CREATIONS s troškou mlieka a nechajte sa totou silnou, tmavo praženou zmesou káv Arabica a Robusta odnášať.