Kapsule Tassimo

Aktívne filtre

Tassimo Milka

Tassimo Milka

Cena 5,50 €

Tassimo T-DISC Milka. Milka je  jedna z najobľúbenejších značiek čokolád na svete. Vďaka zariadeniu Tassimo si môžete vychutnať túto obľúbenú pochúťku vo forme horúceho nápoja. Kapsuly Milka T-DISC ponúkajú lahodný horúci čokoládový nápoj so zamatovo jemnou vrstvou na povrchu. Balenie obsahuje 8 nápojov.

Tassimo Mlieko

Tassimo Mlieko

Cena 7,20 €

Tassimo T-DISC Mlieko. Mliečna smetana do kávy, ktorá pridá jemnu mliečnu penu k všetkým vašim obľúbeným Tassimo nápojom.Zloženie: modifikovaný-ultrafiltrovaný koncentrát z plnotučného mlieka, voda, cukor, jedlá soľ, regulátor kyslosti (E339).Výrobca, dátum spotreby, objem, hmotnosť: viď obal. Balenie obsahuje 16 nápojov.

Tassimo Hag bez kofeínu

Tassimo Hag bez kofeínu

Cena 7,30 €

Tassimo T-DISC Kaffe Hag Crema. Aromatická káva bez kofeínu s mimoriadne mäkkou penou s jemnou chuťou. Smes je vyrobená z 100% kávy Arabica.  Zloženie: Pražená mletá káva.Výrobca, dátum spotreby, objem, hmotnosť: viď obal. Balenie obsahuje 16 nápojov.

Tassimo Jacobs Medaile d Or

Tassimo Jacobs Medaile d Or

Cena 7,30 €

Tassimo T-DISC Jacobs Médaille d´Or. Výroba tohto typu kávy je starostlivo strážená a chránená obchodná značka Médaille d´Or. Káva sa vyrába v Rainforest Alliance Certified, je vyrábaná z najlepších odrôd zŕn Arabica. Členstvo v Rainforest Alliance Certified je zárukou starostlivého praženia kávy s dlhoročnými skúsenosťami.

Tassimo Jacobs Monarch

Tassimo Jacobs Monarch

Cena 7,30 €

Delikátně pražená káva s bohatým aroma. Střední úroveň pražení nic neubírá lahodné chuti a vůni. Káva je vyrobena z pečlivě vybraných a pečlivě upražených kávových zrn odrůdy 100% Arabica. Káva Jacobs Monarch patří k těm nejoblíbenějším a také nejlepším. Balení obsahuje 16 kapslí.Zloženie: Pražená mletá káva.Výrobca, dátum spotreby, objem, hmotnosť: viď...

Tassimo Cadbury Hot Chocolate

Tassimo Cadbury Hot Chocolate

Cena 9,00 €

Lahodně čokoládová specialita s krémovou pěnou , lahodná chuť čokolády Cadbury a svůdné pěny. Sada kapslí pro přípravu 8 porcí čokolády Cadbury v přístrojích TASSIMO. Počet kapslí: 8 x mléko a 8x čokoláda.Zloženie: čokoláda, modifikovaný-ultrafiltrovaný koncentrát z plnotučného mlieka, voda, cukor, jedlá soľ, regulátor kyslosti (E339).Výrobca, dátum...