Čokolády tabuľkové

Aktívne filtre

Knoppers tyčinka

Knoppers tyčinka

Cena 0,70 €

Ak ti chutí Knoppers keksík, tak je tu absolútna novinka, Knoppers tyčinka. Ten skvelý chutný keksík obalený v mliečnej čokoláde je to pravé na poobedné mlsanie. Hmotnosť 40g.

Reese’s cups 51g

Reese’s cups 51g

Cena 1,60 €

Reeses košíčky z arašidovej nátierky (48%) v čokoládovej poleve (52%) Zloženie:Mliečna čokoládová poleva (52%) [cukor*, kakaové maslo, kakaová hmota sušené odtučnené mlieko, mliečny tuk, laktóza {mlieko}; emulgátory (sójový lecitín* (E322), (E476)], arašidová nátierka (45%) (arašidy; cukor*, dextróza, jedlá soľ, antioxidant (E319), regulártor kyslosti...

LYRA Tyčinka horká nugát 40g

LYRA Tyčinka horká nugát 40g

Cena 2,40 €

Prvá tyčinka, z ktorej nemusíte odhrýzať. Jednoducho si stačí vložiť do úst štyri samostatné kúsky jeden po druhom a o zvyšok sa nestarať. Tyčinka Dark nugát je ako bonbón, pri ktorom je nugátový krém obalený v horkej čokoláde, lenže bonbóny sú štyri. To aby ste sa mohli s tyčinkou podeliť a ostalo aj vám.

LYRA Tyčinka horká kokos 40g

LYRA Tyčinka horká kokos 40g

Cena 2,40 €

Prvá tyčinka, z ktorej nemusíte odhrýzať. Jednoducho si stačí vložiť do úst štyri samostatné kúsky jeden po druhom a o zvyšok sa nestarať. Tyčinka Dark kokos je ako bonbón, pri ktorom je kokosová náplň obalená v horkej čokoláde, lenže bonbóny sú štyri. To aby ste sa mohli s tyčinkou podeliť a ostalo aj vám.