Keksíky

Aktívne filtre

Knoppers tyčinka

Knoppers tyčinka

Cena 0,70 €

Ak ti chutí Knoppers keksík, tak je tu absolútna novinka, Knoppers tyčinka. Ten skvelý chutný keksík obalený v mliečnej čokoláde je to pravé na poobedné mlsanie. Hmotnosť 40g.

Maltesers 37g

Maltesers 37g

Cena 0,99 €

Obľúbená anglická dobrota značky Maltesers konečne dorazila aj na Slovensko. Ľahké chrumkavé medové guľôčky obalené v mliečnej čokoláde zachutia každému.

Flipz praclíky biele 90g

Flipz praclíky biele 90g

Cena 2,50 €

Slané Flipz praclíky zaliate v poleve z bieleho fondánu Predstavujeme Vám jeden z najväčších vynálezov ľudstva: Flipz! Slané chrumkavé praclíky obalené v poleve z bieleho fondánu si určite zamilujete hneď po prvom súste. ZLOŽENIE: Poleva s príchuťou bieleho fondánu 66% (cukor, rastlinný tuk (palmový), sušené odstredené mlieko, sušené plnotučné mlieko,...

Flipz praclíky mliečne 90g

Flipz praclíky mliečne 90g

Cena 2,50 €

Slané  Flipz praclíky zaliate v mliečnej čokoláde Predstavujeme Vám jeden z najväčších vynálezov ľudstva: Flipz! Slané chrumkavé praclíky obalené v lahodne krémovej mliečnej čokoláde si určite zamilujete hneď po prvom súste.

Dragee Keksi classic 165g
  • Znížená cena

Dragee Keksi classic 165g

Základná cena 2,90 € -10% Cena 2,61 €

Sladučké keksíky v horkej a mliečnej čokoláde sa hodia nielen ku kávičke ale aj na príjemné pochutnanie hocikedy. Kto má rád sladkosti, tak Dragee Keksi je tá správna voľba. Balenie 165g.